http://mateusz2005.dbv.pl/
  Welcome to: http://mateusz2005.dbv.pl/ [Guest] STRONA GŁÓWNAARTYKUŁYLINKIKATEGORIE NEWSÓWKONTAKTGALERIASZUKAJ
Maj 26 2018 17:41:27  
O MATEUSZKU
HISTORIA MATEUSZKA
Blog prowadzony przez rodziców
BLOG O MATEUSZKU
KONTAKT Z NAMI
DANE KONTAKTOWE
KSIĘGA GOŚCI
KSIĘGA GOŚCI
JAK MOŻNA POMÓC
POMOC FINANSOWA
1% PODATKU
APEL O POMOC
Appeal for Help
Appel um Hilfe
FILMIKI Z MATEUSZEM
OD URODZENIA DO 5-TEGO ROKU ŻYCIA
MOWA BIERNA I CZYNNA
NAŚLADOWNICTWO
DOPASOWYWANIE
TESTY
ATEC
TERAPIA MATEUSZKA
CENTRUM TERAPII MAŁEGO DZIECKA
PRZEDSZKOLE BAJKA
urodzinki
 APEL O POMOC
Witamy Państwa serdecznie. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i mamy dwójkę dzieci. Starszy Mateusz ma pięć lat a młodszy Paweł ma trzy. Mateusz od ponad trzech lat ma zdiagnozowany AUTYZM DZIECIĘCY i od tego czasu staramy się go leczyć. Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwoju a jego szczególną cechą jest brak kontaktu z dzieckiem oraz trudności w przyswajaniu wiedzy. Na podstawie badań, które już wykonaliśmy wynika, że Mateusz ma zatruty organizm pierwiastkami toksycznymi z powodu braku prawidłowej pracy systemu obronnego organizmu oraz jelit. Dodatkowo ma problemy z integracją sensoryczną, czyli czuciem własnego ciała. Od urodzenia ma lęki nocne, które pojawiają się także w dzień. Ponadto nie mówi i nie rozumie, ma duże problemy z uczeniem się-ogólnie ma deficyty związane z przyswajaniem wiedzy i nauką zachowań społecznych.
Jest nadzieja na wyleczenie Mateusza-dzięki dotychczasowej terapii i leczeniu przejawia już zachowania społeczne, nawiązuje kontakt z bratem oraz wykonuje kilka poleceń. Dla nas rodziców jest to nadzieja, że ma jeszcze szanse na to, aby być świadomym dzieckiem i, że warto próbować wszystkiego, aby wejść w jego świat. Wszystko, co możemy zrobić związane jest z finansami-od kilku lat borykamy się z problemami finansowymi. My wiemy, że można zrobić więcej, dlatego… apelujemy o pomoc. Staramy się wszelkimi możliwymi sposobami pozyskiwać środki na leczenie i rehabilitacje, także na poprawę bytu materialnego – niejednokrotnie narażając się na nieprzyjemne komentarze. Miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji jest bardzo wysoki-sama cena suplementów to około 1500 zł, bardzo różnorodna terapia to koszt ponad 2500zł do tego wizyty u lekarzy, zakup programów i pomocy edukacyjnych, sprzętów do rehabilitacji, turnusy rehabilitacyjne dla nas to koszt ogromny. Nasze wynagrodzenie nie pozwala na pokrycie wszelkich potrzeb Mateusza.
Piszemy z nadzieją...że znajdzie się wiele osób, którym los naszego synka nie jest obojętny. Bardzo chcemy ratować nasze dziecko, ale sami nie damy rady... Czas bez rehabilitacji jest czasem nie do odpracowania. Kosztowna i długotrwała rehabilitacja to jedyna nadzieja dla naszego syna. Prosimy o pomoc, nawet złotówka może pomóc Mateuszowi.
Mateusz jest podopiecznym Fundacji, która udostępnia nam subkonto. Zgromadzone tam pieniądze, przeznaczane są na leczenie, rehabilitacje i terapie. Informacja na stronie fundacji Link Wdzięczni rodzice
Maria i Krzysztof Lasak
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 16
Najnowszy Użytkownik: JoshPHYMN
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Alisabift
27/01/2017 13:20
#AMBERZODIAC #AmberWizard JEWELRY ASTROLOGY #BALTIC #AMBER #PERSONALIZED #Cock #Rooster #Earrings You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=h


kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowy licznik
LICZNIKI DZIAŁAJĄ OD 5.12.2010

ministat liczniki.org
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
*
Mateusz2005 © 2010
   Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Comstock by:
87528 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl